MUWIT.pl
Portale zaprzyjaźnione i te, z których korzystamy maniacko


SZLAK ZBÓJNIKÓW KARPACKICH powstał dla usystematyzowania wiadomości o zbójnictwie, które do tego czasu były bardzo chaotyczne i nieprecyzyjne. Idea przewodnia, która towarzyszyła twórcy szlaku była związana z pokazaniem unikatowego rdzenia kultury i tradycji krajów, które zlokalizowane są na łuku Karpat. Zbójnictwo to magia, to tajemnica, która w najbliższym czasie zacznie generować potężny ruch turystyczny zarówno w Polsce jak i w pozostałych krajach które autor wyeksponował tworząc szlak. Strona Zbójnickiszlak.pl to nie tyhlko największe kompendium wiedzy o zbójnictwie w Karpatach, ale również oferta turystyczna dla rzesz turystów odwiedzających Polskę, a pragnących czegoś więcej niż zwiedzania Wieliczki i Oświęcimia.

Czy na pytanie, co kochasz najbardziej, nasuwa Ci się jako odpowiedź prawie natychmiast: Góry i wszystko, co z nimi związane? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Jeśli nie, to znaczy, że może ten szczęśliwy traf właśnie dziś zmieni coś w Twoim życiu. Jesteśmy Klubem, który zrzesza wszystkich studentów, a także tych, dla których ten szczęśliwy czas już się skończył, a mimo to pragną nadal z nami tworzyć tę wspaniałą atmosferę. Działamy jako koło akademickie PTTK przy Akademii Górniczo-Hutniczej od 1965r, czyli już ponad 40 lat.

Warsztaty fotograficzne dla tych, którym fotografia w sercu gra. Nasze zajęcia przeznaczone są dla początkujących i średnio zaawansowanych fotoamatorów, którzy w oryginalny sposób chcą sobie przyswoić i usystematyzować wiedzę dotyczącą fotografii plenerowej. są idealnym wyborem dla osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i pragną poznać tajniki fotografii pozwalające na robienie niepowtarzalnych ujęć.


Korzystaliśmy również z uprzejmości: